Automobilių servisas

Automobilių remonto rinkoje išlikti daugiau nei 20 metų yra labai sudėtinga, nuolat reikia taikytis prie besikeičiančios situacijos, neatsilikti nuo naujausių technologijų. Šiandien mes vis dar dirbame Jums, o jūsų pasitikėjimas mumis yra didžiausias įvertinimas. Kokybė - neatsiejama mūsų darbų dalis. Šiandien mes siūlome lengvųjų automobilių ir sunkvežimių techninę priežiūrą, ateityje turime ambicingų planų plėstis ir visą tai darome, kad Jums būtų patogu, greita ir pigu. Naujausios technologijos, tobulėjimas, darbuotojų profesionalumas, atsakingumas, kruopštumas, visa tai rasite pas mus.

 


 

Krovininių automobilių taisymas

Mums galite patikėti savo sunkųjį transportą. Vilkikų, priekabų, cisternų, mikroautobusų remontas ir priežiūra. Aptarnaujame ir savo asmeninį transportą, kuriam keliami ypač aukšti reikalavimai, visą šią patirtį naudojame rūpindamiesi ir jūsų transportu. Svarbiausia - pastebėti visus gedimus tada, kada automobilis yra servise, o ne tada, kai jis kelyje. Ypač didelį dėmesį skiriame mūsų darbuotojų profesionalumui ir kvalifikacijos kėlimui. Mūsų krovininių automobilių servise remontuojame važiuoklę, oro sistemas, hidraulines sistemas, elektrinę dalį, atliekame kompiuterinę diagnostiką, bei teikiame begalę kitų paslaugų, kurios būtinos rūpinantis Jūsų transportu.

- Aušinimo sistemos remontas
- Oro sistemos remontas
- Elektrinės dalies remontas
- Hidraulinės dalies remontas
- Ratų montavimas, balansavimas, klijavimas
- Tepalų keitimas
- Techninė priežiūra

Krovininių automobilių remontas
Tel: +370 618 28313

 


 

Lengvųjų automobilių taisymas

Mūsų pagrindinis tikslas - tapti jūsų ilgalaikiu partneriu, prisitaikyti prie jūsų individualių pageidavimų ir visu 100 % pasirūpinti jūsų automobiliu. Patyrę savo srities profesionalai mūsų servise atlieka važiuoklės remonto, elektros sistemos remonto ir kitus darbus, kurie būtini šiuolaikiniam automobiliui.

- Važiuoklės remontas
- Ratų montavimas, balansavimas, klijavimas
- Elektrinės dalies remontas
- Tepalų keitimas
- Stabdžių sistemos remontas
- Starterių ir generatorių remontas
- Kiti darbai

Lengvųjų automobilių remontas
Tel: +370 698 73818

 


 

Kėbulo taisymas

Serviso nuotraukaŠiuo metu Jūsų paslaugoms 2 dažymo kameros, 4 automobilių geometrijos atstatymo stendai daugiau kaip 60 darbo vietų automobilių remontui.

Mūsų vizija: Visada būti tarp savo verslo lyderių, plečiant paslaugų spektrą ir naudojant naujausias technologijas.

Mūsų misija: Per mūsų partnerius būti kuo arčiau klientų ir teikiant jiems kvalifikuotas paslaugas ir gerą servisą bei visada laikantis prisiimtų terminų ir įsipareigojimų užtikrinti stabilų kompanijos augimą ir plėtrą.

Kėbulo remonto darbai
Tel: +370 37 758650